ΕΝΔΥΜΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΤΗΣ 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Παρακαλούνται οι μαθητές της Γ Λυκείου που πρόκειται να συμμετάσχουν στις  σχολικές εκδηλώσεις και στη παρέλαση της Εθνικής Επετείου της 28ης Οκτωβρίου να προσέλθουν στο Σύλλογο Γυναικών Μυκόνου και να παραλάβουν  τις στολές τους.

Τα γραφεία του συλλόγου είναι στη Χώρα και θα είναι ανοικτά για του μαθητές  Τετάρτη 20/10,Πέμπτη 21/10 και Παρασκευή 22/10
και ώρα τέσσερις  με επτά το απόγευμα.
Τηλέφωνο επικοινωνίας 6944146428 κ. Άννα Αθυμαρίτη.

Υποσημείωση : Για να βρείτε τα γραφεία του συλλόγου θα ακολουθήσετε αυτή την διαδρομή :
Στο γιαλό στο εκκλησάκι του Αγ. Νικόλα με τον μπλέ τρούλο θα μπείτε μέσα στο στενό που είναι μπροστά από την εκκλησία και αφού περάσετε το Skandinavian bar  στο αριστερό σας χέρι θα δείτε την Μπαρκιά το μαγαζί με τα μακαρόνια ,στο πρώτο στενό μετά την Μπαρκιά θα κάνετε αριστερά και στα 10 μέτρα θα δείτε στο αριστερό σας χέρι τα γραφεία του συλλόγου.

Προς αποφυγή συνωστισμού και για καλύτερη εξυπηρέτηση σας είναι καλύτερα οι μαθητές του Γ1 να προσέλθουν Τετάρτη ,του Γ2 Πέμπτη και του Γ3 και Γ4 την Παρασκευή.