Μουσικό Σχολείο Δράμας

Γυμνάσιο-Λύκειο

Αρχική » Ραδιοφωνική Εκπομπή Φεβρουαρίου – Ρομαντική JAZZ

Ραδιοφωνική Εκπομπή Φεβρουαρίου – Ρομαντική JAZZ

Αυτόν τον μήνα, η ραδιοφωνική ομάδα MSD RADIO του σχολείου μας, ετοίμασε μια εκπομπή με Ρομαντική JAZZ, ένα είδος μουσικής που έχει τη δύναμη να ενώνει ανθρώπους.

Σας περιμένουμε όλους στο διαδικτυακό ραδιόφωνο του European School Radio, την Κυριακή 13 Φεβρουαρίου 2022 στις 19:00 – 20:00 για να απολαύσουμε μαζί μια ρομαντική εκπομπή.

Για να ακούσετε την εκπομπή μας ζωντανά, κάντε κλικ εδώ στο blog που βρίσκεστε, στο ένθεμα δεξιά, είναι η εικόνα του European School Radio, στο PLAY, την ώρα που φαίνεται παραπάνω,

ή στον σύνδεσμο “Κοινότητα του European School Radio”

Για να ακούσετε όλες τις εκπομπές μας και τις περσινές σε podcast, κάνετε κλικ στον παραπάνω σύνδεσμο επίσης,
αλλά πηγαίνετε στο μενού “Εκπομπές” και διαλέγετε την επιλογή “Αρχείο Εκπομπών”. Εκεί αριστερά θα μας αναζητήσετε με το όνομά μας “MSD Radio”.

Όνομα συντάκτη

Όνομα: ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ