Μουσικό Σχολείο Δράμας

Γυμνάσιο-Λύκειο

Αρχική » Η ραδιοφωνική ομάδα MSD Radio

Η ραδιοφωνική ομάδα MSD Radio

Η ραδιοφωνική ομάδα MSD Radio, από τη Δράμα και το Μουσικό της σχολείο, σάς προτείνει ένα ταξίδι ξανά πίσω στον χρόνο, αλλά αυτή τη φορά ακόμα πιο παλιά, στη δεκαετία του 60 και πιο συγκεκριμένα στην ξένη μουσική της.
Συντονιστείτε στο διαδικτυακό ραδιόφωνο του European School Radio, την Κυριακή 16 Ιανουαρίου 2020 στις 7-8 το βράδυ, για να ταξιδέψουμε μαζί, στην μουσική αυτής της δεκαετίας, που μας συγκινεί ακόμα και σήμερα.
Για να ακούσετε την εκπομπή μας κάντε κλικ στον παρακάτω σύνδεσμο http://europeanschoolradio.eu/el
Για να ακούσετε όλες τις εκπομπές μας και τις περσινές σε podcast, κάνετε κλικ στον παραπάνω σύνδεσμο επίσης,
αλλά πηγαίνετε στο μενού “Εκπομπές” και διαλέγετε την επιλογή “Αρχείο Εκπομπών”. Εκεί αριστερά θα μας αναζητήσετε με το όνομά μας “MSD Radio”.

Όνομα συντάκτη

Όνομα: ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ