Αρχική » Νέα Ανακοινώσεις » Η μεγάλη συναυλία του Λυκείου μας

Η μεγάλη συναυλία του Λυκείου μας

1 σχόλιο

1. Ειδικά για φέτος,αυτή η Συναυλία είναι αφιερωμένη στον Διευθυντή μας το Νίκο τον Δρακάκη,ο οποίος μετά απο ένα σοβαρό πρόβλημα υγείας που αντιμετώπισε τις προηγούμενες μέρες, είναι καλά! αναρρώνει στο σπίτι του και ελπίζουμε ότι σύντομα θα είναι κοντά μας, πιο δυνατός απο πρίν!
    Με την ευκαιρία,θέλω να ευχαριστήσω εκ μέρους του Νίκου αλλά και εκ μέρους του Συλλόγου μας όλους όσοι συμπαραστάθηκαν με οποιοδήποτε τρόπο στην οικογένεια του Νίκου αλλά και στην »οικογένεια του ΓΕΛ ΜΕΛΕΣΩΝ», αυτές τις δύσκολες μέρες και σε όσους ανταποκρίθηκαν άμεσα στην έκκληση για αίμα! Μαθητές, παλιούς μαθητές, γονεις και φίλους. Η ανταπόκριση και η αγάπη του κόσμου μας συγκίνησε όλους αλλά περισσότερο το Νίκο ο οποίος νοιώθει ευγνώμων.
    Σας ευχαριστούμε!

Τα σχόλια είναι κλειστά.