Πρόσκληση σε Ενημερωτική Συνάντηση-11/10

Κορωπί 5/10/2017

ΠΡΟΣ: Τους Γονείς και Κηδεμόνες των μαθητών μας

Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η

Ο σύλλογος των Διδασκόντων και ο σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 1ο  ΓΕΛ Κορωπίου σας προσκαλούν την Τετάρτη  11 Οκτωβρίου και ώρα 18:30 σε ενημερωτική συνάντηση για τη λειτουργία του σχολείου. Η εκδήλωση θα λάβει χώρα στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του σχολείου μας.

Θα ακολουθήσει γενική συνέλευση του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων με τα εξής θέματα:  1) Απολογισμός απερχόμενου Δ.Σ. 2) Εκλογή νέου Δ.Σ.

Η παρουσία σας κρίνεται εντελώς απαραίτητη για την ομαλή λειτουργία του σχολείου μας και το καλό των παιδιών μας.