Δημοσιευμένο στην κατηγορία Κοπή Βασιλόπιτας

Κοπή Βασιλόπιτας 2020

Δεν θα μπορούσε να ξεκινήσει η νέα χρονιά χωρίς να τηρήσουμε την παράδοση και να κόψουμε βασιλόπιτα την ημέρα της γιορτής των Τριών Ιεραρχών.

Ευχαριστούμε πολύ τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου για την ευγενική προσφορά, καθώς για άλλη μια χρονιά πρόσφερε τις βασιλόπιτες για τους μαθητές και τους καθηγητές και τα δώρα για τους τυχερούς.

Ο τυχερός καθηγητής για φέτος ήταν ο Κατσίκας Μενέλαος και οι μαθητές/-τριες: Νίκος Κώστας (Α1), Στραβογιάννης Νίκος (Α2), Γιαννώτας Βαγγέλης (Β1), Τσινίκου Ιωάννα (Β2), Βαλτασάρη Παναγιώτα (Γ1), Μποστανίτη Δωροθέα (Γ2).

Ευχόμαστε σε όλους να είναι πάντα τόσο τυχεροί!