ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ=ΒΑΘΜΟΙ

Ορισμένοι καθηγητές μας “αναγκάζουν”με τον τρόπο τους να τους ανεχόμαστε επιπλέον ωρες διδασκαλίας μετα το σχολειο που ειναι ο ελευθερος ζωτικος μας χρονος να καθομαστε και να κανουμε μαθημα για να αποκτησουμε μεγαλους βαθμους και ετσι να πληρωνονται με περισσοτερα χρηματα!Επιπλεον πρεπει να πλενονται να φορανε καθαρα ρουχα και να μην δινουν δικαιωματα για σχολιασμους…συμφωνειτε?

2 σχόλια στο “ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ=ΒΑΘΜΟΙ”

1. όποιος δε θέλει να κάτσει ενισχυτική φεύγει και φροντίζει να αποδεικνύει την αξία του μέσα στην τάξη για να μη “χάνει” βαθμούς.
    Επιπλέον από ότι ξέρω ο καθένας μας μπορεί να φοράει ό,τι θέλει αρκεί να μην προσβάλλει τους γύρω του και καλό θα ήταν στην τάξη να εστιάζουμε στο μάθημα και όχι στα “συνολάκια” των καθηγητών.

2. Iσως να καταλαβα για ποιον/ποια εννοείτε!!Ε, η αληθεια ειναι οτι η μπόχα Δε Παλεύεται παιδιά εδω που τα λεμε!!!!!Εχω φάει εγω φτυσίματα στη μουρη!!!!δεν ειμαστε αναγκασμενοι να μιριζοθμε τιν βρωμια κα8ενος…………..