Άρθρα για 16, Μάιος 2022

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εσωτερικό τουρνουά επιτραπέζιας αντισφαίρισης (πινγκ πονγκ)

Κατά την διάρκεια της τελευταίας εβδομάδας, πριν από την λήξη των μαθημάτων, διοργανώθηκε και πραγματοποιήθηκε με επιτυχία το εσωτερικό τουρνουά επιτραπέζιας αντισφαίρισης (πινγκ πονγκ). Στον τελικό του τουρνουά επιτραπέζιας αντισφαίρισης, που έγινε στις 18/5/2022, συμμετείχαν οι μαθητές Γρίβας Ιωάννης και Θεοφάνης Κωνσταντίνος από τη Β’ και την Α’ τάξη αντίστοιχα. Νικητής αναδείχθηκε ο Γρίβας Ιωάννης με… (συνέχεια…)

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ορισμός εξεταστικού κέντρου υποψηφίων ατόμων με αναπηρία και άλλες εκπαιδευτικές ανάγκες (Πανελλαδικές 2022)

Οι μαθητές/τριες και οι απόφοιτοι/ες του σχολείου μας με αναπηρία και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες του σχολικού έτους 2021 – 2022, θα εξεταστούν στα παρακάτω Εξεταστικό Κέντρο: Κτίριο του  60ου  –  15ου Γυμνασίου Αθηνών και αίθουσες του 15ου ΓΕΛ Αθηνών, Οδός Ρηνείας 2 – 4, Αθήνα, τηλ. 2108839959