Άρθρα για 12, Μάιος 2022

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ημερήσιες σχολικές εκδρομές

Την Τετάρτη 11/5/2022 πραγματοποιήθηκαν ημερήσιες εκδρομές για την Α’ και Β’ τάξη. Η Α’ Λυκείου επισκέφθηκε την Χαλκίδα (Κάστρο Καράμπαμπα και Αρχαιολογικό Μουσείο). Η Β’ τάξη επισκέφθηκε το Λουτράκι (Περαχώρα).

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο «Ορισμός Εξεταστικού Κέντρου του Ειδικού Μαθήματος των Αγγλικών, έτους 2022 και κατανομή των Σχολικών Μονάδων της Δ/νσης Δ.Ε. Α΄ Αθήνας σε αυτά»

Το Εξεταστικό Κέντρο για τη διεξαγωγή των γραπτών πανελλαδικών εξετάσεων έτους 2022 στο ειδικό μάθημα «Αγγλικά» για τους  μαθητές/τριες του σχολείου μας είναι το 1ο Γενικό Λύκειο Καισαριανής, οδός  Ηρώς Κωνσταντοπούλου 13Β , Καισαριανή-16121, τηλ. 210-7666391.

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Διαβίβαση δελτίου τύπου για την υγειονομική εξέταση και πρακτική δοκιμασία των υποψηφίων για εισαγωγή στα ΤΕΦΑΑ ακαδημαϊκού έτους 2022-2023