9 Σεπ 2020

Θερμές ευχαριστίες για χορηγία (Απόσπασμα πρακτικού)

Συντάκτης: Κριπαροπούλου Αντιγόνη | Κάτω από: Ανακοινώσεις

Η Διευθύντρια κα Κριπαροπούλου Αντιγόνη και ο Σύλλογος των Καθηγητών/τριών του ΓΕΛ Καρέα εκφράζουμε τις θερμές μας ευχαριστίες προς τον κο Ραμαντάνη Νικόλαο, πατέρα του μαθητή μας Ραμαντάνη Αλέξανδρου-Χρήστου και μέλους του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων Γενικού Λυκείου Καρέα, για την γενναιόδωρη προσφορά του, που αποτελείται από 20 ηλεκτρονικούς υπολογιστές, τις αντίστοιχες οθόνες και όλον τον υπόλοιπο εξοπλισμό που απαιτείται για την εγκατάστασή τους στο εργαστήριο Πληροφορικής.

Η προσφορά αυτή αποτελεί εξαιρετική πράξη αλληλεγγύης προς την εκπαιδευτική κοινότητα του σχολείου μας και σηματοδοτεί έμπρακτη έκφραση ευαισθησίας προς τη νέα γενιά και τους εκπαιδευτικούς.

Η σημαντική αυτή δωρεά, σε μια δύσκολη κοινωνική και οικονομική συγκυρία για την χώρα μας, ενίσχυσε την τεχνολογική υποδομή του σχολείου μας και βοηθάει να αναβαθμιστεί το εκπαιδευτικό μας έργο!

Οι ευχαριστίες μας είναι ένα ελάχιστο δείγμα της εκτίμησης και της ευγνωμοσύνης μας!

Ευχόμαστε υγεία στον ίδιο τον κο Ραμαντάνη και την οικογένειά του.

Καρέας, 4/9/2020