ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΠΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2023

Ιαν 202313

Αγαπητοί γονείς

Σας επισυνάπτουμε εγκύκλιο του ΥΠΑΙΘ για την υποβολή δικαιολογητικών για προφορική ή γραπτή εξέταση υποψηφίων με αναπηρία ή ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες ή ειδικές μαθησιακές δυσκολίες βάσει του Ν.3699/2008, στις Πανελλαδικές Εξετάσεις ΓΕΛ και ΕΠΑΛ έτους 2023, για εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση.

ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΠΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ 2023

Οι τελειόφοιτοι μαθητές μας που θα συμμετάσχουν στις Πανελλαδικές Εξετάσεις έχουν ήδη ενημερωθεί και υπογράψει ότι έλαβαν γνώση.

Οι απόφοιτοι απλώς ενημερώνονται με την ανάρτηση της εγκυκλίου στο ιστολόγιο του σχολείου μας.

Για κάθε επιπρόσθετη πληροφορία ή διευκρίνιση που τυχόν θα χρειαστείτε, μπορείτε να επικοινωνείτε με τη Διεύθυνση του Λυκείου.

Βλάχου Ευαγγελία

από κάτω από: ΕΓΓΡΑΦΕΣ| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΠΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2023