Επιβεβαίωση Αιτήσεων Δηλώσεων πανελλαδικών εξετάσεων 2020

Γενικό Λύκειο Ευρωπού,

Προς υποψηφίους Πανελλαδικών Εξετάσεων που υπέβαλαν αίτηση δήλωση στο σχολείο μας.

Σας ενημερώνουμε ότι οφείλετε να προσέλθετε στο σχολείο κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες από αύριο Παρασκευή 8 Μαΐου έως τις 14 Μαϊου 2020, ημέρα Πέμπτη προκειμένου να επιβεβαιώσετε τα στοιχεία που καταχωρήθηκαν στο σύστημα myschool κατά την υποβολή της αίτησής και να παραλάβατε αντίγραφο αυτής το οποίο θα τηρήσετε μέχρι την έναρξη των εξετάσεων. Επειδή το χρονικό διάστημα είναι μικρό παρακαλούμε να προσέλθετε από τις πρώτες ημέρες προκειμένου να αντιμετωπίσουμε οποιοδήποτε θέμα πιθανόν προκύψει. Κατά την προσέλευσή σας θα έχετε την αστυνομική σας ταυτότητα και αν έχετε φωτογραφία (έγχρωμη ή ασπρόμαυρη) για το δελτίο εξεταζομένου. Αν δεν έχετε φωτογραφία ή δεν μπορείτε να βγάλετε άμεσα δεν υπάρχει πρόβλημα θα την προσκομίσετε αργότερα μετά τις 14 Μαΐου. Σε κάθε περίπτωση πριν έρθετε στο σχολείο για την επιβεβαίωση καλέστε στο τηλέφωνο 2343061001. Αν έχετε κάποια απορία στείλτε μας email.
Παναγιώτης Φουτσιτζής