Προκήρυξη του 17ου Ομαδικού Πρωταθλήματος Μαθητών-Μαθητριών Θεσσαλονίκης-Χαλκιδικής

Σας στέλνουμε την προκήρυξη του 17ου Ομαδικού Πρωταθλήματος Μαθητών-Μαθητριών Θεσσαλονίκης-Χαλκιδικής που διοργανώνει η Ε.Σ.Σ.Θ.-Χ για μαθητές Δημοτικών, Γυμνασίων και Λυκείων.

Η διοργάνωση αυτή αποτελεί την Προκριματική Φάση του 16ου Πανελληνίου Ομαδικού Πρωταθλήματος Μαθητών-Μαθητριών που διοργανώνει, όπως κάθε χρόνο, η Ελληνική Σκακιστική Ομοσπονδία και που σύμφωνα με τον ανακοινωθέντα προγραμματισμό της για το 2018 (στην ιστοσελίδα της www.chessfed.gr) θα διεξαχθεί το τριήμερο 31/03/2018 έως 02/04/2018.

EXER_02_23-01-2018_ΔΙΑΒΙΒΑΣΤΙΚΟ_ΣΕ ΠΕΙΦΕΡΕΙΑ_ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

Κατηγορίες: Διαγωνισμοί. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.