ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ-ΔΗΛΩΣΗΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΕΛ ΕΤΟΥΣ 2021 (ΜΟΝΟ ΜΑΘΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ)

Πανελλήνιες 2021: Πότε ξεκινούν τα μαθήματα της Γ΄ Λυκείου -Το ωρολόγιο πρόγραμμα

Η παρούσα εγκύκλιος αφορά μόνο τους μαθητές/ριες της τελευταίας τάξης ΓΕΛ (Γ΄ ημερησίου και Γ΄ τριετούς εσπερινού) οι οποίοι/ες επιθυμούν τη συμμετοχή τους στις πανελλαδικές εξετάσεις για εισαγωγή στην τριτοβάθμια εκπαίδευση το ακαδ. έτος 2021-22. Ως προθεσμία για την υποβολή της Αίτησης – Δήλωσης των μαθητών/τριών που επιθυμούν να λάβουν μέρος στις πανελλαδικές εξετάσεις των ΓΕΛ έτους 2021, ορίζεται το χρονικό διάστημα από Τετάρτη 25 Νοεμβρίου έως και Δευτέρα 30 Νοεμβρίου 2020.

1. ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΕΓΚΥΚΛΕΙΟ!
  2. ΟΔΗΓΙΕΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ!
  3. ΠΙΝΑΚΑΣ ΠΕΔΙΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΩΝ ΒΑΡΥΤΗΤΑΣ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΓΕΛ 2021!
  4. ΑΙΤΗΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ! (σε μορφή pdf)
  5. ΑΙΤΗΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ! (σε μορφή doc)
  6. ΑΙΤΗΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΑ 3 ΜΟΥΣΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ! (σε μορφή pdf)
  7. ΑΙΤΗΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΑ 3 ΜΟΥΣΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ! (σε μορφή doc)