ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΩΝ ΑΧΕΠΑ ΣΤΟ ΓΕΛ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ !

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ

Το ανέκαθεν δραστήριο τμήμα ΑΧΕΠΑ HJ-33 της Ρόδου, αφού είχε μία εποικοδομητική συνάντηση εργασίας στα γραφεία της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης με τον Διευθυντή κ. Ιωάννη Παπαδομαρκάκη και ενημερώθηκε για τις ανάγκες των σχολικών κτηρίων στο νησί μας, αποφάσισε, κατόπιν σχετικού αιτήματος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Λυκείου Αρχαγγέλου για άμεση ανάγκη τοποθέτησης κλιματιστικών μηχανημάτων στις αίθουσες του Λυκείου Αρχαγγέλου, την αγορά και χορηγία κλιματιστικών συσκευών, προκειμένου να καλυφθούν οι ανάγκες του σχολείου. Έτσι, τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Τμήματος ΑΧΕΠΑ Ρόδου, παρέδωσαν δύο  κλιματιστικά για τις αίθουσες του Λυκείου Αρχαγγέλου, τη Δευτέρα 28 Μαΐου 2018.

Ως εκ τούτου, η Διεύθυνση του Λυκείου Αρχαγγέλου θα ήθελε, εκ μέρους όλου του εκπαιδευτικού προσωπικού, του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων και των μαθητών του σχολείου, να εκφράσει βαθύτατες ευχαριστίες και αισθήματα βαθιάς ευγνωμοσύνης και εκτίμησης στο Διοικητικό Συμβούλιο και ανεξαιρέτως σε όλα τα μέλη του τμήματος ΑΧΕΠΑ Ρόδου για την έμπρακτη υποστήριξη του εκπαιδευτικού έργου στο νησί μας. Ελπίζουμε και ευχόμαστε η προσπάθεια του τμήματος ΑΧΕΠΑ να συνεχιστεί αμείωτη και η συνεισφορά του στην εκπαίδευση να εξακολουθήσει να αποτελεί έναν από τους βασικούς άξονες δραστηριοποίησής του.

Ο Διευθυντής του Λυκείου

Ευαγγελίδης Παναγιώτης