Επιτυχόντες ΓΕ.Λ Αρχαγγέλου 2013

 

Η Διευθύντρια του σχολείου κ. Λαμπριανού Στέλλα και ο Σύλλογος Διδασκόντων του ΓΕ.Λ Αρχαγγέλου συγχαίρουμε τους μαθητές μας για την επιτυχία τους στις σχολές προτίμησής τους και τους ευχόμαστε  να έχουν καλές σπουδές με όρεξη και αγάπη για μάθηση.

 

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Σχολή Επιτυχίας
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΒΑΛΑΣΙΑ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ(ΛΑΜΙΑ)
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ    ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΑΖΕΠΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3.ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ)
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑΚΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΔΑΡΙΒΙΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ   ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΔΕΔΕ ΑΜΕΡΙΣΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΖΑΝΝΕΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΠΕΤΑΝΤΣΗ ΑΝΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΟΜΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΚΑΡΑΜΑΡΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ   ΑΝΤΩΝ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΚΑΡΑΟΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ)
ΚΟΛΙΑΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΚΟΛΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΛΙΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   ΡΑΦΑΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΜΑΝΙΚΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ   ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΜΟΣΧΟΥ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ   ΠΑΝΟΡΜΙΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΜΠΑΡΜΠΑΝΤΩΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΠΑΝΤΟΓΙΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) – ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΟΥΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)
ΠΑΡΔΑΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΤΟΥΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ   ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ)
ΠΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)
ΣΑΡΙΚΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΣΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΠΑΘΑ ΖΩΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΦΟΥΤΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Επιτυχόντες παρελθόντων ετών που έκαναν δήλωση για το  10%

ΑΜΥΓΔΑΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΕΚΚΛ ΑΚ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΣΙΠΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΑΤΑΣΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

 

Ένα σχόλιο

Αφήστε μια απάντηση