ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2012

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
1. ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ 152 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
2. ΑΡΜΥΡΑ ΡΑΦΑΕΛΑ 159 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ.
3. ΑΦΑΝΤΕΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 118 ΦΙΛ/ΦΙΑΣ- ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
4. ΒΑΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 453 ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ  ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
5. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 265 ΧΗΜΕΙΑΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6. ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΖΩΙΤΗΣ 211 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7. ΓΙΑΣΙΡΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 863 ΜΟΝΙΜΩΝ  ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ) – ΣΩΜΑΤΑ   ΕΙΔ.ΚΑΤ.3648/α
8. ΔΙΑΚΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ   ΑΓΓΕΛ 248 ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
9. ΕΥΛΑΒΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 143 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
10. ΖΕΡΒΟΥ ΑΝΝΑ 253 ΦΥΣΙΚΗΣ  ΑΘΗΝΑΣ
11. ΙΔΟΜΕΝΕΑ ΔΟΜΝΑ 251 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
12. ΚΑΡΑΜΑΡΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ   ΑΝΤΩΝ 653 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
13. ΚΟΡΝΙΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 143 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
14. ΚΟΥΤΡΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 219 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
15. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 469 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ.
16. ΚΩΤΣΕΑ ΙΩΑΝΝΑ   ΡΑΦΑΕ 341 ΠΑΙΔ/ΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ  ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΦΛΩΡΙΝΑ) ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ
17. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 348 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ  ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
18. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ   ΕΥΑ 116 ΙΣΤΟPΙΑΣ & ΑPΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ.
19. ΠΑΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 302 ΙΑΤPΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
20. ΠΑΡΔΑΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 210 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΚΟΖΑΝΗ)
21. ΠΑΡΔΑΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 282 ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
22. ΠΛΑΚΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 598 ΔΙΟΙΚ. ΚΟΙΝ/ΚΩΝ-ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤ. ΕΠΙΧ & ΟΡΓΑΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
23. ΡΟΥΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 185 ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
24. ΣΑΒΒΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ   Α 509 ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ  ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ.
25. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 257 ΦΥΣΙΚΗΣ  ΠΑΤΡΑΣ
26. ΣΑΡΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 335 ΕΦΑPΜΟΣΜΕΝΗΣ  ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ.
27. ΣΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 593 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ(ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
28. ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 319 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  ΠΑΤΡΑΣ
29. ΣΦΥΡΙΑΛΛΑ ΜΑΡΙΑ 692 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ  ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
30. ΤΑΡΑΛΛΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 119 ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
31. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 255 ΦΥΣΙΚΗΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
32. ΤΣΙΠΑ ΜΑΡΙΑ 293 ΦΑPΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ  ΠΑΤΡΑΣ
33. ΦΟΥΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 509 ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ  ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
34. ΦΟΥΤΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 121 ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
35. ΧΟΤΖΑ ΑΡΙΛΝΤΑ 651 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ  ΛΑΡΙΣΑΣ

Αφήστε μια απάντηση