ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Φιλοξενείται στο Blogs.sch.gr

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ 11-1- ΜΑΐΟΥ 2020

Μάι 20208

Το πρόγραμμα της επόμενης εβδομάδας για τη Γ Λυκείου.

Επισημάνσεις:

1. Όλα τα τμήματα της Γ Λυκείου (γενικής παιδείας, προσανατολισμού κλπ) έχουν χωριστεί σε δύο υποτμήματα α και β ως εξής:

Γ1α: Αλεξανδράκη ως και Θεοχαρίδου + Κοτσαλίτζε, Γ1β: οι υπόλοιποι

Γ2α: Μπούρλια ως και Παπαστεργίου+ Τουστσόγλου, Τσομπάνη, Γ2β: οι υπόλοιποι.

Ανθρ.α:  Αλεξανδράκη, Γαλανοπούλου, Κοπανάκη,  Ανθρ. Β οι υπόλοιποι.

Θετ. Α: Βάσιου, Παπαδιοδώρου, Θετ. Β: οι υπόλοιποι.

Υγείας α: Τουστσόγλου, Τσομπάνη, Υγείας β: οι υπόλοιποι.

Οικον β: Κόλτσιος, , Κυπαρίσση, Λαφαζάνης, Μπουρλής, Οικον. Α: οι υπόλοιποι.

Αγγλικά α: Βάσιου ως και Καπετανικόλα+ Ντόμπρος ως και Παπαστεργίου, Αγγλ. Β : οι υπόλοιποι.

Γερμανικά α: Αλεξανδράκη, Γαλανοπούλου+ Μπούρλια ως και Σκεντεράσι, Γερ. Β : οι υπόλοιποι

Την πρώτη εβδομάδα τα υποτμήματα α θα έρχονται Δευτέρα- Τετάρτη- Παρασκευή και τα υποτμήματα β Τρίτη- Πέμπτη, ενώ την άλλη εβδομάδα θα έρχονται αντίστροφα, δηλ. τα υποτμήματα β έρχονται Δευτέρα- Τετάρτη- Παρασκευή και τα υποτμήματα α Τρίτη- Πέμπτη.

1. Οι κυρίες Μωυσιάδου και Χατζηαγγελάκη γράφονται με κόκκινα γράμματα στο πρόγραμμα, γιατί θα διδάσκουν αποκλειστικά εξ αποστάσεως με σύγχρονη διδασκαλία! Θα πρέπει να συνεννοηθείτε με τους καθηγητές σας, ώστε να έχετε χρόνο να επιστρέψετε από το σχολείο, για να κάνετε το μάθημα εξ αποστάσεως.

1. Το κυλικείο δε λειτουργεί. Θα πρέπει να έχετε μαζί σας φαγητό από το σπίτι, γιατί δε θα σας επιτρέπεται να βγαίνετε από το σχολείο!

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ 11-1- ΜΑΐΟΥ 2020

Τα σχόλια είναι κλειστά.