Άρθρα σχετικά με ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2011-2012

Πέμπτη, 29 Μάρτιος 2012

ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ ΛΥΚΕΙΩΝ ΑΧΑΙΑΣ 2012

Στους Νομαρχιακούς αγώνες στίβου Λυκείων που διεξήχθησαν σήμερα Πέμπτη 29-3-2012 στο Παμπελοποννησιακό Στάδιο Πάτρας το Λύκειο μας κέρδισε δύο ασημένια μετάλλια με τους Κραβαριώτη  Σάββα 2ος στα 10.000 μ. Βάδην και Πελεκούδα-Οικονόμου Ανδρεάνα 2η στα 100 μ. εμπόδια κοριτσιών, δύο χάλκινα  μετάλλια με τους Τσιρίκο Γιώργο 3ος στο άλμα σε μήκος και Οικονόμου Ουρανία 3η στα 5.000 μ. βάδην.

Κυριακή, 25 Μάρτιος 2012

Αθλητικές Δραστηριότητες σχολικού έτους 2011-12

Άπό τους αγώνες Πινκ-πονκ

Δευτέρα, 24 Οκτώβριος 2011

ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ:

ΣΧΟΛΙΚΟΙ: Δ’ Φάση (Ημιτελικοί)

Τετάρτη 26/10/11
Γήπεδο «Ντα Λουζ»
10.30 ΓΕΛ Αιγείρας – 1ο ΕΠΑΛ Πάτρας
12.30 ΓΕΛ Λάππα – ΓΕΛ Ρίου

Ο Τελικός στις 31/10/11 στο γήπεδο Ντα Λουζ στις 11 το πρωί

ΣΧΟΛΙΚΟΙ: ΤΕΛΙΚΑ Αποτελέσματα – Γ’ Φάση (Προημιτελικοί)

Γήπεδο «Ντα Λουζ»
ΓΕΛ Ερυμάνθειας – 1ο ΕΠΑΛ Πάτρας 0-4
ΓΕΛ Λάππα – 5ο ΓΕΛ Πάτρας (+Αθλητικό) 5-4 πεν. (1-1 κ.α.)
ΓΕΛ Ρίου – 7ο ΓΕΛ Πάτρας 2-1

Γήπεδο Αιγείρας
ΓΕΛ Αιγείρας – 2ο ΓΕΛ Αιγίου 5-4 πεν. (2-2 κ.α.)

ΣΧΟΛΙΚΟΙ: Τελικά αποτελέσματα – Β’ φάσης

Παρασκευή 21/10

Γήπεδο «Ντα Λουζ»
9.30 2ο ΓΕΛ Πάτρας – ΓΕΛ Ερυμάνθειας 1-4
11.00 ΓΕΛ Λουσικών – ΓΕΛ Λάππα 1-2
Πειραματικό Λάγγουρα – 1ο ΕΠΑΛ Πάτρας 0-2

Γήπεδο «Νίκης Προαστείου»
9.30 5ο ΓΕΛ Πάτρας (+Αθλητικό) – Αρσάκειο 7-0
11.00 2ο ΕΠΑΛ Πάτρας – ΓΕΛ Ρίου 4-5
12.30 ΓΕΛ Καστριτσίου – 7ο ΓΕΛ Πάτρας 0-2

Όμιλος Αιγίου:
1ο ΓΕΛ Αιγίου – 2ο ΓΕΛ Αιγίου 2-3

ΣΧΟΛΙΚΟΙ: Αποτελέσματα
ΓΕΛ Παραλίας – ΓΕΛ Λάππα (Τρίτη 18/10)
ΕΠΑΛ Κάτω Αχαϊας – 5ο ΓΕΛ Πάτρας (+ Αθλητικό) (Δεν διεξήχθη λόγω κωλύμματος με τα δελτία των τυπικά γηπεδούχων)
8ο ΓΕΛ Πάτρας – ΓΕΛ Χαλανδρίτσας 6-0
ΓΕΛ Κάτω Αχαϊας – 1ο ΕΠΑΛ Πάτρας 0-1
Αρσάκειο – Ελληνική Αναγέννηση (Δεν κατέβηκε καμία ομάδα!)
2ο ΕΠΑΛ Πάτρας – 13ο ΓΕΛ Πάτρας 2-1
7ο ΓΕΛ Πάτρας – 4ο ΕΠΑΛ Πάτρας 3-0 (Σε εξέλιξη)

ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΛΥΚΕΙΩΝ – ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Δευτέρα 17/10

Γήπεδο «Ντα Λουζ»
09.30 2ο ΓΕΛ Πάτρας – 10ο ΓΕΛ Πάτρας (Τρίτη 18/10)
11.00 ΕΠΑΛ Παραλίας – ΓΕΛ Ερυμάνθειας
12.30 Πειραματικό – 12ο ΓΕΛ Πάτρας (4-1)

Γήπεδο «Ροϊτίκων»
10.00 ΓΕΛ Κάτω Αχαϊας – 1ο ΕΠΑΛ Πάτρας
11.30 7ο ΕΠΑΛ Πάτρας – ΓΕΛ Λουσικών

Γήπεδο «Παραλίας»
09.30 ΓΕΛ Παραλίας – ΓΕΛ Λάππα
11.00 ΕΠΑΛ Κάτω Αχαϊας – 5ο ΓΕΛ Πάτρας
12.30 8ο ΓΕΛ Πάτρας – ΓΕΛ Χαλανδρίτσας

Γήπεδο «Ατρομήτου»
09.30 Αρσάκειο – Ελληνική Αναγέννηση
11.00 2ο ΕΠΑΛ Πάτρας – 13ο ΓΕΛ Πάτρας
12.30 7ο ΓΕΛ Πάτρας – 4ο ΕΠΑΛ Πάτρας

Γήπεδο «Νίκης Προαστείου»
09.30 ΓΕΛ Ρίου – Πειραματικό ΑΕΙ
11.00 6ο ΓΕΛ Πάτρας – 9ο ΓΕΛ Πάτρας
12.30 11ο ΓΕΛ Πάτρας – ΓΕΛ Καστριτσίου

ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΙΟΥ:

Παρασκευή 14/10
ΓΕΛ Αιγείρας – ΓΕΛ Ακράτας 2-1

1ο ΓΕΛ Αιγίου – ΓΕΛ Διακοπτού 3-0 α.α.

Τρίτη 18/10

2ο ΓΕΛ Αιγίου – ΓΕΛ Καμαρών

ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΟΜΑΔΩΝ

Αρσάκειο, 7ο ΓΕΛ Πατρών, ΓΕΛ Ρίου, ΓΕΛ Λάππα, 5ο ΓΕΛ Πατρών


Top
 
Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων