Διάκριση στον Διεθνή Διαγωνισμό Φωτογραφίας “International Students’ Visual Arts Contest-cum- Exhibition of Hong Kong – Photography HKISAC 2015

Η Διευθύντρια και ο Σύλλογος Καθηγητών του Σχολείου μας συγχαίρουν την μαθήτρια της  Β΄ τάξης, Μυρσίνη Χαμακιώτη για την βράβευσή της με Έπαινο στον Διεθνή μαθητικό Διαγωνισμό Φωτογραφίας “International Students’ Visual Arts Contest-cum- Exhibition of Hong Kong – Photography HKISAC 2015 με θέμα “Harmony” («Αρμονία») που διοργάνωσε τον Απρίλιο 2015 το Γραφείο Εκπαίδευσης (Education Bureau-EDB) του Χονγκ Κονγκ και ο Φιλανθρωπικός και Εκπαιδευτικός οργανισμός Po Leung Kuk του Χονγκ Κονγκ, μέσω της Δ/νσης Ευρωπαϊκών και Διεθνών Θεμάτων και της Ε1 Δ/νσης Μορφωτικών και Πολιτιστικών Υποθέσεων του Υπουργείου Εξωτερικών (Έγκριση: Αρ. Πρωτ. Υ.ΠΑΙ.Θ. 6083/15-01-2015/Η1).

Ευχόμαστε πάντα επιτυχίες!

Η Φωτογραφία της Μυρσίνης στο Link του διαγωνισμού: http://hkisac.org/2015/customPage/artwork_detail/en/com/1083

Κατηγορίες: 2015-2016, Διαγωνισμοί. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.