13 Φεβρουαρίου 2012

Οι φωτογράφοι κ. Κοσμάς Χρήστος και Μανιάτης Νεκτάριος παρουσίασαν στους μαθητές της Φωτογραφικής μας Λέσχης τα είδη των φωτογραφικών μηχανών, τα είδη των φακών, καθώς και πρακτικές συμβουλές για σωστή φωτογράφιση. Επίσης απάντησαν σε ερωτήσεις των μαθητών και έλυσαν πολλές απορίες τους.

Τέλος, τους ενημέρωσαν για την ύπαρξη της ερασιτεχνικής φωτογραφικής λέσχης Πάτρας ΗΔΥΦΩΣ (www.idifos.gr,  e-mail: idifos@yahoo.gr). Το Ηδύφως πραγματοποιεί δωρεάν σεμινάρια ” ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ” και  ”ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΕΙΚΟΝΑΣ” κάθε Τετάρτη στις 19:30 στην νέα αίθουσα της Λέσχης (Θεμιστοκλέους 25-29 & Γεωργίου Ολυμπίου, Πάτρα).

Κατηγορίες: Η Πόλη μας, η Πάτρα μέσα από τον Φωτογραφικό Φακό των Εφήβων της. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.