Αρχική » Νέα - Ανακοινώσεις » Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος κατάθεσης οικονομικής προσφοράς για μετακίνηση στην Αθήνα

Το Γενικό Λύκειο Καστριτσίου ζητά κατάθεση ενσφράγιστων προσφορών, για την πραγματοποίηση μονοήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής μαθητών/τριων στην Αθήνα.

Οι προσφορές θα πρέπει να κατατεθούν σε κλειστό φάκελο στο γραφείο της Διευθύντριας του Γενικού Λυκείου Καστριτσίου (Γ. Παπανδρέου 4, Κάτω Καστρίτσι Τ.Κ. 26504) με την ένδειξη «υπόψη ΕπιτροπήςΑξιολόγησης Προσφορών Μονοήμερης Μετακίνησης στην Αθήνα» κατά το χρονικό διάστημα από Τετάρτη 4/12/2019 και ώρα 8:00 π.μ. έως την Τρίτη 10/12/2019 και ώρα 8:30 μ.μ.

Οι προσφορές μπορούν να υποβληθούν α) προσωπικά ή β) με εξουσιοδοτημένο εκπρόσωπο και να έχει διασφαλιστεί από τον προσφέροντα ότι θα έχουν παραληφθεί από τη Διευθύντρια του Γενικού Λυκείου Καστριτσίου έως την Τρίτη 10/12/2019 και ώρα 8:30 μ.μ.

Δείτε αναλυτικά την προκήρυξη εδώ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ ΓΙΑ Αθήνα-Πλανητάριο_ΓΕΛ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

Δείτε την: Αξιολόγηση προσφορών για τη μονοήμερη εκπαιδευτική εκδρομή του Γενικού Λυκείου Καστριτσίου στην Αθήνα