ΙΕΠ: Δημιουργία Μητρώου για την ανάπτυξη μεθοδολογίας και ψηφιακών διδακτικών σεναρίων για τα γνωστικά αντικείμενα της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Γενικής και Επαγγελματικής Εκπαίδευσης

Το Ινστιτούτο Εκπαιδευτικής Πολιτικής προσκαλεί τους ενδιαφερόμενους Ειδικούς Επιστήμονες-Εμπειρογνώμονες (μέλη ΔΕΠ ΑΕΙ ελληνικών πανεπιστημίων) σε γνωστικά αντικείμενα της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, μέλη ΕΔΙΠ – ΕΤΕΠ των ΑΕΙ και αντίστοιχο Επιστημονικό Προσωπικό των ΑΤΕΙ καθώς και στελέχη του ΙΕΠ (Συμβούλους του Υ.ΠΑΙ.Θ. και Επιστημονικό Προσωπικό του Ι.Ε.Π.) ή πρώην Συμβούλους / Παρέδρους του Παιδαγωγικού Ινστιτούτου (εφόσον διαθέτουν τα απαιτούμενα προσόντα), Σχολικούς Συμβούλους Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, Υπεύθυνους Προγραμμάτων Σχολικών Δραστηριοτήτων των Διευθύνσεων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης και Εκπαιδευτικούς Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δημόσιας ή Ιδιωτικής Eκπαίδευσης, να υποβάλουν αίτηση/πρόταση για ένταξη στο «ΜΗΤΡΩΟ ΕΙΔΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΩΝ ΜΕ ΕΡΓΟ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΙΓΜΑΤΙΚΩΝ ΣΕΝΑΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΓΝΩΣΤΙΚΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ» και για σύναψη σύμβασης μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου για παροχή έργου ανάπτυξης μεθοδολογίας και δειγματικών σεναρίων, σύμφωνα με τα οριζόμενα στην παρούσα Πρόσκληση και τις ανάγκες του Υποέργου 1 της Πράξης «Ανάπτυξη μεθοδολογίας και ψηφιακών διδακτικών σεναρίων για τα γνωστικά αντικείμενα της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Γενικής και Επαγγελματικής Εκπαίδευσης».

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Κατηγορίες: Εκπαιδευτικά. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.