ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗ Β1 ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Δοκιμαστικό κείμενο 5ης συνεδρίας

Σχετικά με ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΛΙΝΑ

Είμαι εκπαιδευτικός βιοαιτρικών επιστημών. Εργάζομαι σε ΕΠΑ.Λ και διδάσκω ιατρικά μαθήματα στον τομέα Υγείας-Πρόνοιας & Ευεξίας. Αγαπώ πολύ τη δουλειά μου, τους μαθητές-τριες μου. Είμαι σύμβουλος μιας ομάδας μαθητών σύμφωνα με το νέο πρόγραμμα που εφαρμόσθηκε φέτος στα ΕΠΑ.Λ «ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ ΣΤΑ ΕΠΑ.Λ».
Τέλος, ανήκω στη συγγραφική ομάδα που συνέγραψε δύο καινούργια βιβλία για την ειδικότητα της «ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ» στα ΕΠΑ.Λ. Τα βιβλία αυτά είναι: 1) ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ και 2) ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΙΙ.
Προσπαθώ να επιμορφώνομαι πάνω σε διάφορους τομείς που αφορούν την εκπαίδευση την οποία υπηρετω από το 2000. Στόχος μου τέλος είναι να κάνω ένα μεταπτυχιακό που αφορά την εκπαίδευση.

Περισσότερες πληροφορίες
Δημοσιεύθηκε στην Χωρίς κατηγορία και χαρακτηρίσθηκε . Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.

3 Responses to ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗ Β1 ΕΠΙΠΕΔΟΥ