Ο Γ.Σ. Δύμης και ο Π.Ο.Πατρών σε συνεργασία με το ΚΕΣΥΠ Πάτρας της Δ/νσης Δ/θμιας Εκπ/σης Αχαίας, στοχεύοντας στην καλύτερη υποστήριξη των μαθητών και των εκπαιδευτικών, δημιούργησε ένα δίκτυο προγραμμάτων Αγωγής Σταδιοδρομίας με τίτλο “Η ζωή είναι σαν να κάνεις ποδήλατο”, με την έγκριση βέβαια του Υπουργείου Παιδείας. Στην δράση αυτή συμμετέχουμε ενεργά και παράλληλα είμαστε μέλη στην Συντονιστική Επιτροπή του Δικτύου.
-
-
Πρόσφατα άρθρα
-
Kατηγορίες
-
Άρθρα
-
Χρήσιμοι σύνδεσμοι