Επαναλειτουργία του Νηπιαγωγείου

Αγαπητοί γονείς,

Σας ευχόμαστε Χρόνια Πολλά, Καλή Χρονιά με υγεία και ευτυχία σε εσάς και στις οικογένειές  σας.

Σας ενημερώνουμε ότι από Δευτέρα 11-1-2021 το νηπιαγωγείο μας επαναλειτουργεί με δια ζώσης εκπαίδευση στο ήδη υπάρχον ωρολόγιο πρόγραμμα.

Τα μέτρα προστασίας είναι τα ίδια όπως τα γνωρίζετε (μάσκα, απόσταση, αντισηπτικά). Παρακαλούμε να έχουν μαζί τους τα παιδιά και 2η μάσκα σ’ ένα  σακουλάκι. Ακόμη τα παιδιά που παρακολούθησαν την εξ αποστάσεως εκπαίδευση να φέρουν μαζί τους τις εργασίες που κάναμε κατά τη διάρκεια των μαθημάτων.

Μετά την προσέλευση ή την παραλαβή του παιδιού σας να αποχωρείτε άμεσα από την έξοδο του σχολείου.

Τυχόν επικοινωνία με τους εκπαιδευτικούς θα γίνεται μόνο με συνεννόηση, και όχι στις ώρες προσέλευσης/αποχώρησης των μαθητών.

Ευχαριστούμε

Η προϊσταμένη   και οι νηπιαγωγοί

Αγγέλη Λαμπρινή   και Αυγέρη Αλεξάνδρα,   Θεοδωρή  Ελένη , Κωστάκη Χριστίνα