Έρευνα Αγοράς για την «Παροχή Δεκατιανού για Μαθητές και Εκπαιδευτικούς»

Το Κ.Π.Ε.  ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ, στο πλαίσιο της Πράξης «ΚΕΝΤΡΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΚΠΕ)-ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ», που υλοποιείται μέσω του Επιχειρησιακού Προγράμματος  «ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗ»  με τη συγχρηματοδότηση της Ελλάδας και της Ευρωπαϊκής Ένωσης,

Διενεργεί

Το δεκατιανό θα περιλαμβάνει: Μικρό Σάντουιτς, ή τοστ,  (με ψωμί παραγωγής, τυρί, ντομάτα / μαρούλι) και  Μπουκάλι νερό 500 ml ( Εμφιαλωμένο).

Η παραλαβή των τιμολογίων θα γίνεται από την Τριμελή  Επιτροπή Παραλαβής ΙΝΕΔΙΒΙΜ του ΚΠΕ Πεταλούδων κάθε μήνα εφόσον προσκομιστούν:

Αναλυτικά Τιμολόγια επί Πιστώσει.

Ο έλεγχος και η εξόφληση των τιμολογίων, θα γίνονται από το κεντρικό λογιστήριο του Ι.ΝΕ.ΔΙ.ΒΙ.Μ. εντός χρονικού διαστήματος δύο μηνών (το μέγιστο, εφόσον έχει γίνει ορθή συμπλήρωσή τους) και θα παρακρατούνται  οι προβλεπόμενοι φόροι και κρατήσεις.

Παρακαλούμε να συμπληρωθεί η επισυναπτόμενη φόρμα υποβαλλόμενης προσφοράς.

Η Επιτροπή Ε.Α. Ι.ΝΕ.ΔΙ.ΒΙ.Μ .

1) Συργιάννης Χαράλαμπος, Υπεύθυνος ΚΠΕ

2) Γιοβανούδη Λαμπρινή, Μέλος Π.Ο. ΚΠΕ