limni pambotida ioannina

Πενθήμερη εκδρομή της Τρίτης Λυκείου στα Ιωάννινα!!!

Ανακοινώσεις Χωρίς κατηγορία

limni pamvotida ioannina

Το Σάββατο 3/12 και ώρα 7 το πρωί αναχωρούμε για τα Ιωάννινα!! Οι καλές πρακτικές που προτείνονται από όλους τους συνοδούς καθηγητές συνοψίζονται στα παρακάτω:

1. Καλή επικοινωνία τόσο με του συνοδούς όσο και μεταξύ των μαθητών.
  2. Καμία ανοχή στην κατανάλωση αλκοόλ τόσο κατά τις βραδυνές εξόδους όσο και κατά την διάρκεια της ημέρας.
  3. Ενημέρωση των συνοδών για την οποιαδήποτε δυσκολία ανακύψει σε σχέση με την διαμονή μας στο ξενοδοχείο.
  4. Προσοχή στην αλληλεπίδραση με τους μαθητές άλλων σχολικών μονάδων. Αποφυγή οποιασδήποτε έντασης. Σε αντίθετη περίπτωση άμεση ενημέρωση των συνοδών καθηγητών.

Είμαστε κοντά σε όλους τους συμμαθητές μας. Είμαστε μια ομάδα! Περνάμε καλά ! Διασκεδάζουμε και γνωρίζουμε μια πανέμορφη γωνιά της Ελλάδας με πλούσιο πολιτιστικό και ιστορικό παρελθόν και μοναδικό φυσικό κάλλος!

Γυρίζουμε όλοι πίσω, γεμάτοι ευχάριστες αναμνήσεις. Καλό μας ταξίδι και καλή επιστροφή!!!!