Δελτίο Τύπου- Καλή σχολική χρονιά

Αγαπητές/ οί συνάδελφοι,

Σας ευχόμαστε καλή δύναμη και να έχουμε μια δημιουργική σχολική χρονιά προς όφελος των μαθητών μας.

Το ΚΕΣΥ Λήμνου είναι πλέον στελεχωμένο από : Εκπαιδευτικούς Πρωτοβάθμιας & Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, Ψυχολόγο , Κοινωνικό Λειτουργό και Λογοθεραπευτή.

Έχουμε ξεκινήσει τη διαδικασία παραλαβής αιτήσεων και αξιολόγησης μαθητών αλλά και το παρεχόμενο υποστηρικτικό και παιδαγωγικό μας έργο.

Μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μας στο τηλέφωνο : 2254024701, ή μέσω email: mail@kesy-limnou.les.sch.gr για θέματα που σας απασχολούν και στα οποία ενδεχομένως μπορούμε να βοηθήσουμε.

Η προϊσταμένη                                                                       Το προσωπικό

Τακίδου Κυριακή                                             Χαλκίδου Νικολέτα (Εκπαιδευτικός Π/ΘΜΙΑΣ)

Παπασπανού Ελένη( Εκπαιδευτικός Δ/ΘΜΙΑΣ)

Ελευθεριάδου Μαρία ( Ψυχολόγος)

Χαριοπολίτου Παναγιώτα (Κοιν. Λειτουργός)

Αβράμη Γεωργία (Λογοθεραπεύτρια)

Δημοσιεύθηκε στην Χωρίς κατηγορία. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.