“Από το Σχολείο στις Σπουδές” – οι παρουσιάσεις της διήμερης εκδήλωσης

Ιούλ 20218

”Από το Σχολείο στις Σπουδές” – Υποστήριξη στη συμπλήρωση του μηχανογραφικού δελτίου.

Τα Κέντρα Εκπαιδευτικής & Συμβουλευτικής Υποστήριξης – Κ.Ε.Σ.Υ. Καρδίτσας & Λάρισας δια των εκπαιδευτικών του τομέα Συμβουλευτικής στον Επαγγελματικό Προσανατολισμό Μυργιώτη Ευφροσύνης και Βλαχοδήμου Ευπραξίας αντίστοιχα πραγματοποιήσαν διαδικτυακή εκδήλωση με τίτλο “Από το Σχολείο στις Σπουδές”.

Η εκδήλωση απευθύνονταν στους υποψήφιους και τις υποψήφιες των φετινών Πανελλαδικών Εξετάσεων από τα Σχολεία (ΓΕ.Λ. και ΕΠΑ.Λ.) της Δ.Δ.Ε. Καρδίτσας & Λάρισας και  πραγματοποιήθηκε το διήμερο 7 & 8 Ιουλίου 2021.

Δείτε τις παρουσιάσεις :

ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ_2021

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ 1ου ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ_2021

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ 2ου ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ_2021

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ 3ου ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ_2021

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ 4ου ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ_2021

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗΣ ΤΟΥ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟΥ ΔΕΛΤΙΟΥ_2021

από κάτω από: ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο “Από το Σχολείο στις Σπουδές” – οι παρουσιάσεις της διήμερης εκδήλωσης