Παρουσιάσεις των Τμημάτων του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας

Απρ 202115

Οι παρουσιάσεις των τμημάτων του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας (Γεωπονίας-Αγροτεχνολογίας, Γεωπονίας Φυτικής Παραγωγής και Αγροτικού Περιβάλλοντος, Επιστήμης Ζωικής Παραγωγής, Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής, Δημόσιας και Ενιαίας Υγείας)  από τη  Διαδικτυακή Ενημερωτική Εκδήλωση για μαθητές και μαθήτριες Γ Λυκείου με θέμα:

«Σπουδά…ζω στο Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας»

στις 14 Απριλίου 2021.

Περισσότερο υλικό για θέματα σχολικού επαγγελματικού προσανατολισμού δείτε εδώ και εδώ

Παρουσίαση του Τμήματος Γεωπονίας-Αγροτεχνολογίας από την Πρόεδρο του Τμήματος, Καθηγήτρια Ελένη Βογιατζή – Καμβούκου.

Παρουσίαση του Τμήματος Γεωπονίας Φυτικής Παραγωγής και Αγροτικού Περιβάλλοντος από τον Αναπληρωτή Πρόεδρο, Καθηγητή Γεώργιο Νάνο.

Παρουσίαση του Τμήματος Επιστήμης Ζωικής Παραγωγής από τον Επίκουρο Καθηγητή Θεμιστοκλή  Γιαννούλη.

Παρουσίαση του Τμήματος  Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής από τον Πρόεδρο του Τμήματος, Καθηγητή Ιωάννη Σ. Μποζιάρη.

Παρουσίαση του Τμήματος Δημόσιας και Ενιαίας Υγείας από τον Αναπληρωτή Καθηγητή Πολυχρόνη Κωστούλα 6977881857 και την Επίκουρη Καθηγήτρια Αθηνά Οικονόμου.

από κάτω από: ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Παρουσιάσεις των Τμημάτων του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας