Παρουσιάσεις των Τμημάτων του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας

Απρ 202115

Οι παρουσιάσεις των τμημάτων του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας (Τμήματος Περιβάλλοντος, Συστημάτων Ενέργειας, Ιστορίας, Αρχαιολογίας και Κοινωνικής Ανθρωπολογίας, Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης , Παιδαγωγικού Τμήματος Προσχολικής Εκπαίδευσης)  από τη  Διαδικτυακή Ενημερωτική Εκδήλωση για μαθητές και μαθήτριες Γ Λυκείου με θέμα:

«Σπουδά…ζω στο Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας»

στις 14 Απριλίου 2021.

Περισσότερο υλικό για θέματα σχολικού επαγγελματικού προσανατολισμού δείτε εδώ και εδώ

Παρουσίαση του Τμήματος Περιβάλλοντος από τον Πρόεδρο του Τμήματος, Αναπληρωτή Καθηγητή Ευθύμιο Προβίδα.

Παρουσίαση του Τμήματος Συστημάτων Ενέργειας από την Πρόεδρο του Τμήματος, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια Ελπινίκη Παπαγεωργίου  και τον Επίκουρο Καθηγητή Θεοδόση Θεοδοσίου.

Παρουσίαση του Τμήματος  Ιστορίας, Αρχαιολογίας και Κοινωνικής Ανθρωπολογίας από τον Αναπληρωτή Καθηγητή Πολυμέρη Βόγλη.

Παρουσίαση του Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης από τον Κοσμήτορα της Σχολής Ανθρωπιστικών και Κοινωνικών Επιστημών, Αναπληρωτή Καθηγητή Παναγιώτη Πολίτη.

Παρουσίαση του Παιδαγωγικού Τμήματος Προσχολικής Εκπαίδευσης από την Επίκουρη Καθηγήτρια Μάρθα Κατσαρίδου και ομάδα φοιτητριών.

εδώ

από κάτω από: ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Παρουσιάσεις των Τμημάτων του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας

Απρίλιος 2021
    « Μαρ   Μαΐ »