Αρχεία για Απρίλιος 1, 2021

Ευρωπαϊκό (EQF) και Εθνικό Πλαίσιο Προσόντων (ΕΠΠ)

Απρ 20211

Ευρωπαϊκό (EQF) και Εθνικό Πλαίσιο Προσόντων (ΕΠΠ) Ενημερωτικό υλικό από τον Εθνικό Οργανισμό Πιστοποίησης Προσόντων & Επαγγελματικού Προσανατολισμού (Ε.Ο.Π.Π.Ε.Π): ✅ Έχεις ενημερωθεί για το πλαίσιο προσόντων; ✅ Τι προσφέρει το εθνικό Πλαίσιο Προσόντων; ✅ Πώς κατατάσσεσαι στα διάφορα επίπεδα προσόντων; ✅ Πώς αντιστοιχεί το Εθνικό στο Ευρωπαϊκό Πλαίσιο Προσόντων;

από κάτω από: ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ευρωπαϊκό (EQF) και Εθνικό Πλαίσιο Προσόντων (ΕΠΠ)

Γ Λυκείου, είμαστε δίπλα σου

Απρ 20211

Γ Λυκείου, είμαστε δίπλα σου, το περιοδικό του τομέα Συμβουλευτικής στον Επαγγελματικό Προσανατολισμό του ΚΕΣΥ Λάρισας με όλη την εκπαιδευτική επικαιρότητα  στο 24ο και 25ο τεύχος εδώ

Απρ 20211

Η ΥΑ Αριθμ. Φ.251/36604/Α5 Kαθορισμός του συντελεστή Ελάχιστης Βάσης Εισαγωγής (Ε.Β.Ε.) ως προϋπόθεση συμμετοχής των υποψηφίων των πανελλαδικών εξετάσεων στη διαδικασία επιλογής για εισαγωγή στις σχολές των Α.Σ.Ε.Ι. και Α.Σ.Σ.Υ., στη Σ.Σ.Α.Σ., στις σχολές της Αστυνομικής και Πυροσβεστικής Ακαδημίας, στις Α.Ε.Ν., στις σχολές Δοκίμων Σημαιοφόρων Λιμενικού Σώματος και Λιμενοφυλάκων, καθώς και στις Α.Σ.Τ.Ε. του Υπουργείου […]

από κάτω από: ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Kαθορισμός του συντελεστή Ελάχιστης Βάσης Εισαγωγής (Ε.Β.Ε.) ως προϋπόθεση συμμετοχής των υποψηφίων των πανελλαδικών εξετάσεων στη διαδικασία επιλογής για εισαγωγή στις σχολές των Α.Σ.Ε.Ι. και Α.Σ.Σ.Υ., στη Σ.Σ.Α.Σ., στις σχολές της Αστυνομικής και Πυροσβεστικής Ακαδημίας, στις Α.Ε.Ν., στις σχολές Δοκίμων Σημαιοφόρων Λιμενικού Σώματος και Λιμενοφυλάκων, καθώς και στις Α.Σ.Τ.Ε. του Υπουργείου Τουρισμού.

Απρίλιος 2021
    « Μαρ   Μαΐ »