Παρουσιάσεις τμημάτων του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας

Μαρ 202130

Οι παρουσιάσεις των τμημάτων του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας (Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού/ Κτηνιατρικής/ Ψηφιακών Συστημάτων / Νοσηλευτικής) από την πρώτη ημέρα της Διαδικτυακής Ενημερωτικής Εκδήλωσης για μαθητές και μαθήτριες Γ Λυκείου με θέμα:

«Σπουδά…ζω στο Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας»

Παρουσίαση του Τμήματος Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού από τον Πρόεδρο του Τμήματος κ. Νικόλαο Διγγελίδη.

Παρουσίαση του Τμήματος Κτηνιατρικής από την Αναπληρώτρια Καθηγήτρια του Τμήματος κ. Π.Γ. Γκουλέτσου.

Παρουσίαση του Τμήματος Ψηφιακών Συστημάτων από τον Πρόεδρο του Τμήματος κ. Βασίλη Χ. Γερογιάννη.

Παρουσίαση του Τμήματος Νοσηλευτικής από τον Επίκουρο Καθηγητή του Τμήματος κ. Φραδέλο Ευάγγελο.

Ενημέρωση για το πρόγραμμα μορφωτικών ανταλλαγών ERASMUS από τη Διοικητική Συντονίστρια Προγράμματος Erasmus Πανεπιστημίου Θεσσαλίας κ. Πηνελόπη Δάλλη, εδώ

από κάτω από: ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Παρουσιάσεις τμημάτων του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας