Αρχεία για 8 Φεβρουαρίου, 2021

Φεβ 20218

Το Κέντρο Εκπαιδευτικής και Συμβουλευτικής Υποστήριξης – ΚΕΣΥ Λάρισας δια των εκπαιδευτικών Συμβουλευτικής στον Επαγγελματικό Προσανατολισμό σε συνεργασία με το ΚΕΣΥ Καρδίτσας και των αντίστοιχων εκπαιδευτικών και το Νομαρχιακό Τμήμα της Πανελλήνιας Ένωσης Πτυχιούχων Φυσικής Αγωγής – Ν.Τ. Π.Ε.Π.Φ.Α. Λάρισας διοργανώνουν Διαδικτυακή Ενημερωτική Εκδήλωση για μαθητές και μαθήτριες Γ Λυκείου με θέμα: «Γνωρίζω το Τμήμα […]

από κάτω από: ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ, ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥ ΚΕΣΥ ΣΕ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Διαδικτυακή Ενημερωτική Εκδήλωση για μαθητές και μαθήτριες Γ Λυκείου με θέμα: «Γνωρίζω το Τμήμα Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού και τις διαδικασίες εισαγωγής»