Ιαν 202127
po
✅Το έντυπο σχεδιάστηκε από ομάδα μεταπτυχιακών φοιτητριών/ών του Α’ έτους του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών Σχολικής Ψυχολογίας του Τμήματος Ψυχολογίας Α.Π.Θ. 2019-2020 με την επιστημονική επιμέλεια της Καθ. Εκπαιδευτικής Ψυχολογίας κ. Ελευθερίας Γωνίδα.
✅Στόχος του εντύπου είναι η στήριξη των τελειόφοιτων μαθητών/ριών σε αυτή τη σημαντική φάση της ζωής τους σε μια περίοδο γενικότερης υγειονομικής κρίσης.
από κάτω από: COVID 19, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Οδηγίες για τους μαθητές και τις μαθήτριες της Γ’ Λυκείου ενόψει της επιστροφής στα σχολεία και των Πανελλαδικών Εξετάσεων.