Δεκ 20207

θα συζητηθούν κατά τη διάρκεια webinar του Ελληνικού Κέντρου Ασφαλούς Διαδικτύου του ΙΤΕ που θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 15 Δεκεμβρίου 2020 στις 17:30.

Κεντρική ομιλήτρια θα είναι η Υπεύθυνη Επικοινωνίας του Κέντρου Κατερίνα Ψαρουδάκη και θα συντονίζει ο Εθνικός Συντονιστής eSafetyLabel  Άρης Λούβρης.

Απευθύνεται σε εκπαιδευτικούς όλων των βαθμίδων και γονείς.

Μπορείτε να δηλώσετε συμμετοχή συμπληρώνοντας την παρακάτω φόρμα  ως την Κυριακή 13 Δεκεμβρίου 2020.

από κάτω από: ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Τηλεκπαίδευση για γονείς και εκπαιδευτικούς “Οι νέες προκλήσεις που έφερε στη ζωή παιδιών και νέων η πανδημία σε σχέση με την ασφαλή χρήση του διαδικτύου”