Αποχαιρετώντας τους μαθητές μου!

Ήρθε καλοκαίρι !!!  Καλές διακοπές !!!

Αγαπημένα μου παιδιά,

Πότε πέρασαν κιόλας δυο χρόνια! Θυμάμαι την πρώτη μέρα που

σας υποδέχτηκα στην τάξη μας με την αγωνία ζωγραφισμένη στα

ματάκια σας…Πόσο γρήγορα, όμως, γίνατε μέλη της οικογένειας του σχολείου μας, παιδιά μας ξεχωριστά κι αγαπημένα. Μάθατε πολλά, παίξατε, γίνατε φίλοι, γελάσατε  και κλάψατε, συνεργαστήκατε, δημιουργήσατε.

Όλοι μαζί περάσαμε δυο αξέχαστα χρόνια! Από το Σεπτέμβρη θα είστε μαθητές της Γ΄τάξης κι εγώ θα σας καμαρώνω…

Σας εύχομαι καλή πρόοδο, με υγεία και χαρά στη ζωή σας.

Να ξέρετε ότι πάντα θα είστε “τα καλά μου τα παιδιά”!

Με πολλή πολλή αγάπη

η κυρία σας