Τελετή Λήξης 2ου Δημοτικού Πολυγύρου

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Οι μαθητές της Στ΄ Τάξης του 2ου Δημοτικού Πολυγυρού μας αποχαιρέτισαν στις  13 Ιουνίου με την παράσταση «Όνειρο Καλοκαιρινής Νύχτας» του Ουίλιαμ Σαίξπηρ και μας χάρισαν ένα υπέροχο θέαμα καθώς και συγκίνηση. Οι μαθητές δούλεψαν για την παράσταση στα πλαίσια του πολιτιστικού προγράμματος «Καλή σας μέρα κύριε Σαίξπηρ!», με υπεύθυνη εκπαιδευτικό την κ. Αποστολία Πανίδου, ΠΕ06. Οι μαθητές της Δ’ και Ε΄Τάξης αποχαιρέτισαν και αυτοί με το δικό τους τρόπο τους συμμαθητές τους με όμορφα λόγια και τραγούδια και τους ευχήθηκαν καλή ζωή στο νέο τους σχολικό σπίτι, το Γυμνάσιο!