ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ  ΤΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

Αγαπητές μαθήτριες, Αγαπητοί μαθητές.

Οι συνθήκες άλλαξαν και είμαστε υποχρεωμένοι να ζήσουμε και να λειτουργήσουμε κάτω από νέες, δύσκολες και πρωτόγνωρες καταστάσεις.

Δε σταματάμε όμως να το παλεύουμε. Κάνουμε και τώρα αυτό που λέγαμε πάντα. Δεν εγκαταλείπουμε. Η προσπάθεια που κάναμε μέχρι σήμερα ήταν αξιόλογη δεν την πετάμε, συνεχίζουμε κανονικά.

Στο μάθημα της κοινωνιολογίας έχουμε τελειώσει την ύλη κι έχουμε ξεκινήσει πρόγραμμα επαναλήψεων.

Συνεχίζουμε και τελειώνουμε το πρόγραμμα αυτό αναγκαστικά με διαφορετικό τρόπο.

Για όσους επιθυμούν, ανεξάρτητα από το τι θα κάνει το σχολείο, μπορούμε να διοργανώσουμε ζωντανά μαθήματα μέσω SKYPE.

Όσοι από σας θέλετε να είμαστε σε επαφή προκειμένου να το οργανώσουμε, απαντήστε με σχόλιο στο άρθρο ή στο mail : katsanton@sch.gr

Τονίζω ξανά ότι  είναι ανεξάρτητο από ότι θα κάνει το σχολείο και θα γίνει σε ώρες που βολεύει τους περισσότερους.

Αν αυτό που θα κάνει το σχολείο μας καλύπτει, το συζητάμε ξανά.

Κώστας Κατσαντώνης

Αυτή η εργασία έχει άδεια χρήσης Creative Commons Αναφορά-Μη Εμπορική Χρήση 4.0.