Τα παιδιά του Δημοτικού σχολείου Γκοριτσάς σε συνεργασία με τους εκπαιδευτικούς φύτεψαν λουλούδια και αρωματικά φυτά για να ομορφύνει ακόμα περισσότερο ο χώρος του σχολείου μας!!! Μια όμορφη εμπειρία που ενίσχυσε τη συνεργασία και την ομαδικότητα των μαθητών. Έτσι τους δόθηκε η ευκαιρία να δημιουργήσουν το δικό τους κήπο, να τον φροντίζουν και να είναι υπεύθυνοι για αυτόν.
Καλημέρα κόσμε!
Καλωσήρθατε στο Blogs.sch.gr. Αυτό είναι το πρώτο σας άρθρο. Αλλάξτε το ή διαγράψτε το και αρχίστε το “Ιστολογείν”!