ΟΜΑΔΙΚΑ ΕΡΓΑ Β’ Γυμνασίου 2017-18

Β1 Α’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καρασαββίδου Καλ.

Οινοποιείο «ΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ» Α.Ε.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Αββανίδης Εμμανουήλ, Αδαμάκη Αναστασία, Αδαμάκης Μιχαήλ, Αλεξανδρόπουλος Αλέξανδρος, Ανδρουλάκης Ιωάννης, Αντιφυλιώτης Ευστράτιος, Αντωνοδημητράκη Γεωργία, Ανυφαντάκη Ραφαέλα, Αποστολάκης Γεώργιος, Ασιθιανάκης Γεώργιος, Βαράκλας Αναστάσιος, Βαρδάκης Ελευθέριος.

 

Β1 Β’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καρασαββίδου Καλ.

Σοκολατοβιομηχανία «PANDA CHOCO» Α.Ε.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Βαρδάκης Νικόλαος, Βεϊσάκη Αργυρή, Γαβριλάκης Εμμανουήλ, Γενειατάκη Μαρία-Ελένη, Γενεράκης Αριστείδης, Γιακουμάκη Μαρία, Γιαννούλη Μαρία, Δεμέτζου Κων/να, Δολαψάκη Μαρία, Ζουράρης Κων/νος, Καβουσάκης Δημήτριος, Καλογεράκη Αικατερίνη, Δασκαλάκης Μιχαήλ.

 

Β2 Α’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καρασαββίδου Καλ.

Αυτοκινητοβιομηχανία «Β2 CAR» Α.Ε.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Αδαμάκης Μιχαήλ, Καπαρουνάκης Νικόλαος, Καράνταγλης Κων/νος, Καράς Κυριάκος-Άγγελος, Καρυωτάκη Σοφία, Κατερίνη Ουρανία, Κατσαπρακάκη Καλλιόπη, Κατσουλάκης Γεώργιος, Κοζής Φίλιππος, Κολυδάκης Μηνάς, Κουτσάφτης Ευστράτιος-Παναγιώτης, Κρασσάς Δημήτριος, Κτιστάκης Γεώργιος.

 

Β2 Β’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καρασαββίδου Καλ.

Σοκολατοβιομηχανία «CHOCOPLANET» Α.Ε.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Κυριακάκης Κων/νος, Λάμε Χάκι, Λεκάκη Μιχαέλα, Λιόντας Γεώργιος-Στυλιανός, Μάντσε ‘Αννα-Μαρία, Μαραγκάκη Πηνελόπη, Μασμανίδης Ηρακλής, Μασμανίδης Εμμανουήλ, Μαυριτσάκης Μιχαήλ, Μελιδονιώτης Αλέξανδρος, Νταντούδης Ρήγας, Πανιεράκη Ζαφειρούλα.

 

Β3 Α’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καρασαββίδου Καλ.

Αεροδρόμιο «GLOBAL AIRPORT» Α.Ε.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Μισαργοπούλου Αναστασία, Μιχελαράκη Δανάη, Μπαλαντινάκης Νικόλαος, Μπάλλα Σοφία, Μπαλόπητας Ιωάννης, Μπελενιώτης Ραφαέλα, Μπουμπάκη Στυλιανή, Μυλωνάς Βασίλειος, Παγιαβλά Δέσποινα, Παϊραζίδης Πολύκαρπος, Παξιμαδάκης Εμμανουήλ, Παπαδάκης Άγγελος, Παπαδάκης Γεώργιος.

 

Β3 Β’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καρασαββίδου Καλ.

Λιμάνι το «5ο ΛΙΜΑΝΙ» Α.Ε.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Παπαδάκης Τρύφωνας, Παπαδόπουλος Κων/νος, Περυσινάκης Σταύρος-Βασίλειος, Πρινάρης Ανδρέας, Ροκαδάκης Ιωάννης, Σαριδάκη Μαρία- Πελαγία, Σεληνιωτάκης Εμμανουήλ, Σουλτάτου Ευαγγελία, Σταυρακαντωνάκη Κων/να, Στρατιδάκη Ειρήνη, Συριγωνάκη Αικατερίνη, Σωμαράκης Δημήτριος.

 

Β4 Α’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Μαρκάκη Στέλλα

Ορυχείο Εξόρυξης Διαμαντιών «The Diamond Hill»

 

Αγαπάκης Αριστόδημος Αϊλαμάκη Αννα  Αϊλαμάκη φωτεινή  Αλεξάκη Μαρία  Βενέρη Νικολέτα  Βλαχάκη Βασιλική

Βολωνάκης Αλέξανδρος  Βοσκάκη Ευανθία-Ευαγγελία  Γαβριλάκης Γιώργος  Γαρεφαλάκη Κατερίνα

Γερακιανάκη Αθηνά-Γεωργία  Γιαννακάκης Γιάννης  Συμιανάκη Στέλλα

 

Β4 Β’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Μαρκάκη Στέλλα

Βιομηχανία νεανικών ρούχων και αξεσουάρ «Be Wear»

 

Ταμιωλάκης Μιχαήλ  Τζαμούσης Νικόλαος  Τουτουντζή Μαρίνα  Τσαουλή Γεωργία  Φανουργιάκη Εμμανουέλα

Χαιρέτης Γιώργος  Χαλαμπαλάκη Ειρήνη-Ελένη  Χαμαλάκης Χαράλαμπος  Χατζηϊωάννου Θεοδώρα

Χατζημανωλιδάκης Φανούριος  Χρηστάκη Ειρήνη  Χρονάκη Εμμανουέλα  Ψαράκη Ευαγγελία

 

Β5 Α’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Μαρκάκη Στέλλα

Διαστημικός  Σταθμός «Εsa Space»

Γκογκόση Κατερίνα  Δέδρα Κατερίνα  Διαμαντάρας Απόστολος  Δρακούλης Γιάννης  Ζερβάκη Δέσποινα

Καζαναράκης Γιώργος  Κακαβελάκη Ανθή  Καλυκάκη Φωτεινή  Καραπίδη Νίκη-Νικολέτα  Καρατσάλη Μαρία

Κατεργιαννάκη Αργυρή

 

 

Β5 Β’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Μαρκάκη Στέλλα

Εργοστάσιο Ανακύκλωσης «Go Green»

Κοκοσάλης Πολυχρόνης  Κουβίδη Μαρίσα  Κουντουράκη Αντωνία  Κουρτικάκη Αναστασία  Κριαρά Αργυρή

Κυπριωτάκη Ειρήνη  Λιαπάκη Γεωργία-Παναγιώτα  Μακράκη Ειρήνη  Μανιά Μαρία-Γεωργία

Μανουσάκης Εμμανουήλ  Μπορμπουδάκης Κωνσταντίνος

 

Β6 Α’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Μαρκάκη Στέλλα

Αεροδρόμιο «Travel Fun»

Ντάγκινη Μαρία  Παναγιωτάκη Ραφαέλα  Παπαδακάκη Ζαχαρένια  Παπαδάκη Αργυρώ  Παύλου Χρυσή

Ροδίτη Αναστασία  Σμαραγδάκη Αννα  Σμυρνάκη Ουρανία  Σπανάκη Μαρία  Σταυρακάκης Κωνσταντίνος

 

Β6 Β’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Μαρκάκη Στέλλα

Μονάδα παραγωγής και εμφιάλωσης ελαιολάδου «Ελαιουργείο ΚΡΗΤΗ-ΓΗ»

Τζαγκαράκη Ελευθερία  Τρούλης Γιάννης  Τρουλινάκη Μαρία  Τσιριντάνη Μαρία-Αικατερίνη  Τσουμπλέκα Γεωργία

Τυμπακιανάκης Ανδρέας-Παναγιώτης  Φαραζάκης Αντώνης  Φαρσαράκης Θεοδόσης-Ραφαήλ  Φλουρή Δανάη

Ψαλιδάκη Ευαγγελία

Αφήστε μια απάντηση