8ο Εθνικός Διαγωνισμός eTwinning

etwinning

Το 1. βραβείο στην κατηγορία Νηπιαγωγεία – Δημοτικά του 8ο Εθνικού Διαγωνισμού eTwinning απέσπασε το 1ο Πρότυπο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης με το έργο μας «Flaschenpost – Μήνυμα σε μπουκάλι».

Το έργο αυτό υλοποιήθηκε κατά την περσινή σχολική χρονιά στα πλαίσια του ομίλου Γερμανικών και αποτελεί επιβράβευση των προσπαθειών που κατέβαλαν οι μαθητές και αποτελεί κινητήρια δύναμη για συνέχιση των προσπαθειών που καταβάλει το εκπαιδευτικό προσωπικό του Σχολείου, ώστε οι μαθητές να εμπλέκονται και να μαθαίνουν μέσα από τα νέα προγράμματα και δράσεις.

Συγχαρητήρια παιδιά!!!

Χάρη σε σας μπορέσαμε και κερδίσαμε το βραβείο αυτό.

Σας ευχαριστώ

8_diagonismos

Κάντε κλικ πάνω στην εικόνα για να δείτε το περιοδικό

Σχόλιο (1)

Guten PROJEKT Tag!!!-Arvanitopoulou Anna2 Ιανουαρίου 2014 στις 12:45       Απάντηση

Συγχαρητήρια σε όλους σας!!!!