Λειτουργία Σχολών Γονέων για γονείς μαθητών/-τριών που φοιτούν στην Α΄ Δημοτικού

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες των μαθητών/-τριών μας της Α΄ Δημοτικού σας προσκαλούμε να συμμετέχετε στις  Σχολές Γονέων. Περισσότερο θα λέγαμε ότι με βάση την εμπειρία μας θεωρούμε επιτακτική την ανάγκη της αμοιβαίας επικοινωνίας μας και της συμμετοχής σας σε αυτές τις σχολές ειδικά για εσάς που τα παιδιά σας φοιτούν στην Α΄ Δημοτικού.
Η είσοδος είναι ελεύθερη και αποτελούν αυτές οι σχολές προσφορά της εκπαιδευτικής μας κοινότητας προς τους Γονείς και Κηδεμόνες των μαθητών/-τριών μας της Α΄ Δημοτικού.
Σας παρακαλούμε να διαβάσετε προσεκτικά το αναλυτικό πρόγραμμα της κάθε σχολής που σας έχει αποσταλεί με email. Σας παροτρύνουμε για τη συμμετοχή και σας περιμένουμε.

ΣΧΟΛΕΣ ΓΟΝΕΩΝ 9ο Δ.Σ