Άρθρα ανά μήνα: Ιούνιος 2017
καλημέρα από τα παιδιά
Κάθε πρωί ξεκινάμε χαρούμενα την μέρα μας με μια γλυκιά καλημέρα
Γιατί επιμένουμε ΕΛΛΑΔΑ….
Χαιρετισμός
Άλλη μια σχολική χρονιά φτάνει στο τέλος της. Μια χρονιά γεμάτη από παιχνίδι, τραγούδι, παραμύθι, ζωγραφιές, γέλιο, φωνές, φαντασία …….. δημιουργία. Θα ‘θελα αυτή η χρονιά ν’ αποτελεί γλυκεία ανάμνηση και να συντροφεύει σ’ όλη τους τη ζωή αυτά τα παιδιά. Τα παιδιά που φοιτήσανε μαζί μας το 2016 – 2017. Για την ώρα ας ταξιδέψουμε στο πολυπόθητο ελληνικό καλοκαίρι!