ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

Μ Α Σ                   Ρ Ω Τ Α Τ Ε

Σ Α Σ                   Α Π Α Ν Τ Α Μ Ε

Η σελίδα αυτή δημιουργήθηκε για να καλύψει, στο μέτρο του δυνατού, τις ανάγκες της διδασκαλίας των Μαθηματικών στην Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση με τηλεκπαίδευση, οι οποίες προέκυψαν  από την  αναστολή λειτουργίας των σχολικών μονάδων, λόγω της πανδημίας Covid-19.
To περιεχόμενό της σελίδας αφορά την επίσημη ενημέρωση του Υ.ΠΑΙ.Θ, του Ι.Ε.Π., θεσμικών φορέων καθώς και τεχνικά και διδακτικά θέματα Μαθηματικών, καλές πρακτικές, σχέδια μαθημάτων, προτάσεις και Forum συζητήσεων.

Όπου απαιτείται αναφέρεται η πηγή εντός του κειμένου ή/και στον σύνδεσμο.  Τελευταία ενημέρωση (03/12/2020)

ΦΕΚ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΟΔΗΓΙΕΣ Ι.Ε.Π. ΓΙΑ ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΕΙΚΟΝΟΓΡΑΦΗΜΕΝΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗΣ ΧΡΗΣΤΩΝ
ΔΙΑΔΡΑΣΤΙΚΟΙ ΟΔΗΓΟΙ ΤΗΣ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ WEBEX MEETINGS

(ΕΚΕΒΙΔ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ)