Ενημερωτικές συναντήσεις με εκπαιδευτικούς ΠΕ03 Μαθηματικών Δωδεκανήσου και Κυκλάδων

• Πρόσκληση σε ενημερωτικές συναντήσεις με τους εκπαιδευτικούς ΠΕ03 (και όσους με ανάθεση διδάσκουν Μαθηματικά) στα σχολεία των Κυκλάδων, σύμφωνα με το πρόγραμμα που ακολουθεί:
    Εκπαιδευτικοί ΠΕ03 Μαθηματικών και όσων με ανάθεση διδάσκουν Μαθηματικά  στο Γυμνάσιο
    ΤΕΤΑΡΤΗ 16/03/2022  ώρες 12:00-14:00 στον σύνδεσμο:
    Εκπαιδευτικοί ΠΕ03  Μαθηματικών Γενικών Λυκείων και ΕΠΑ.Λ.
    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/03/2022 ώρες 12:00- 14:00 στον σύνδεσμο:
    Τα θέματα που θα συζητηθούν αφορούν στην διδακτέα ύλη, διαχείριση πανδημίας, αξιολόγηση, προετοιμασία εξετάσεων.
    Παρακαλούνται οι κυρίες Διευθύντριες και κύριοι Διευθυντές των σχολικών μονάδων να διευκολύνουν με κάθε πρόσφορο τρόπο τους συναδέλφους, ώστε να συμμετέχουν στην συνάντηση είτε από το σχολείο τους είτε από προσωπικό υπολογιστή.
  • Πρόσκληση σε ενημερωτικές συναντήσεις με τους εκπαιδευτικούς ΠΕ03 (και όσους με ανάθεση διδάσκουν Μαθηματικά) στα σχολεία της Δωδεκανήσου, σύμφωνα με το πρόγραμμα που ακολουθεί:
    Εκπαιδευτικοί ΠΕ03 Μαθηματικών Γυμνασίου Ν. Δωδεκανήσου (και όσων με ανάθεση διδάσκουν Μαθηματικά  στο Γυμνάσιο)
    ΔΕΥΤΕΡΑ  28/03/2022 ώρες 12:00- 14:00 στον σύνδεσμο:

Εκπαιδευτικοί ΠΕ03  Μαθηματικών Γενικών Λυκείων και ΕΠΑ.Λ. Ν.Δωδεκανήσου

ΤΕΤΑΡΤΗ  23/03/2022  ώρες 12:00-14:00 στον σύνδεσμο:

Καραγιάννης Ιωάννης

ΣΕΕ ΠΕ03 Ν. Δωδεκανήσου και Κυκλάδω