Δείτε διαγωνίσματα-λύσεις, ερωτήσεις θεωρίας-απαντήσεις από το ψηφιακό εκπαιδευτικό βοήθημα  και προτεινόμενο διαγώνισμα με τις λύσεις του καθώς και τις ερωτήσεις κατανόησης του σχολικού βιβλίου με τις απαντήσεις τους από τον Συντονιστή Εκπαιδευτικού Έργου Ν. Δωδεκανήσου.

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΘΕΩΡΙΑΣ-ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΛΥΣΕΙΣ (ΨΗΦΙΑΚΟ ΒΟΗΘΗΜΑ)

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑ 1ου-ΚΑΤΑΝΟΗΣΗΣ(ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑ -ΛΥΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗΣ)

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΒΟΗΘΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΛΥΣΕΙΣ

Ένα σχόλιο σχετικά με το “Υλικό προετοιμασίας στα Μαθηματικά για τις Πανελλαδικές Εξετάσεις (επανάληψη κεφάλαιο 1ο)”