Συντονιστείτε κάθε μέρα στο Μαθηματικό Περιηγητή!!!

:lol:                 :-D                :-D                :roll:

Δείτε τα θέματα προσομοίωσης των προαγωγικών εξετάσεων της Α΄ και Β΄ τάξης του Επαγγελματικού Λυκείου στην Άλγεβρα και στη Γεωμετρία καθώς και τις αναλυτικές λύσεις τους και προετοιμαστείτε καλύτερα για τις εξετάσεις.

ΘΕΜΑΤΑ ΠΡΟΣΟΜΟΙΩΣΗΣ ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ Α΄  ΤΑΞΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ  2014-2015
ΤΑΞΗ ΜΑΘΗΜΑ ΘΕΜΑΤΑ  ΛΥΣΕΙΣ
Α΄
 ΑΛΓΕΒΡΑ
Α΄
ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
ΕΚΦΩΝΗΣΕΙΣ  ΛΥΣΕΙΣ

ΘΕΜΑΤΑ ΠΡΟΣΟΜΟΙΩΣΗΣ ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ Β΄  ΤΑΞΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ  2014-2015
ΤΑΞΗ ΜΑΘΗΜΑ ΘΕΜΑΤΑ  ΛΥΣΕΙΣ
Β΄
 ΑΛΓΕΒΡΑ
Β΄
ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
ΕΚΦΩΝΗΣΕΙΣ (ΝΕΟ ΑΡΧΕΙΟ)  ΛΥΣΕΙΣ

2 σχόλια σχετικά με το “Προσομοιωμένα διαγωνίσματα στην Άλγεβρα και στη Γεωμετρία της Α΄ και Β΄ τάξης των ΕΠΑ.Λ.”

1. Εννοείτε στη Γεωμετρία της Β΄τάξης. Έτσι είναι έχετε απόλυτο δίκαιο. Το αρχείο αντικαταστάθηκε έγινε μπέρδεμα με διαγώνισμα της Β΄ΓΕ.Λ.
    Σας ευχαριστώ για την παρατήρησή σας και παρακαλώ να με ενημερώνετε για οτιδήποτε πέφτει στην αντίληψή σας. Ευχαριστώ επίσης για τα καλά σας λόγια. Προσπαθούμε να γινόμαστε καλύτεροι.

2. Πολύ καλό και χρηστικό το site σας κ. Καραγιάννη. Μία μόνο παρατήρηση στα θέματα Γεωμετρίας Β ΕΠΑΛ – η ύλη είναι μέχρι και το 9ο κεφάλαιο.
    Ευχαριστώ