Όλα τα θέματα των προαγωγικών εξετάσεων Γυμνασίου και Λυκείου σε μορφή Word

Μια αποκλειστική προσφορά από το Μαθηματικό Περιηγητή !

:-P

σε όλους τους μαθητές και τους καθηγητές μαθηματικών

Δείτε όλα τα θέματα των προαγωγικών και απολυτήριων εξετάσεων του Γυμνασίου και των προαγωγικών εξετάσεων της Α΄και Β΄ τάξης του Λυκείου σε  μορφή WORD.

ΘΕΜΑΤΑ ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩN ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 2014

———————————————————————————-

ΘΕΜΑΤΑ ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ Α΄ ΚΑΙ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ 2014

———————————————————————————–

9 σχόλια σχετικά με το “Όλα τα θέματα των προαγωγικών εξετάσεων Γυμνασίου και Λυκείου σε μορφή Word”

1. Υπάρχουν επιλεγμένεα θέματα που ονομάζονται προτεινόμενα πιο πρόσφατα (κάντε αναζήτηση στο ιστολόγιο).Ωστόσο υπάρχει από το 2016 απαγόρευση δημοσιοποίησης θεμάτων.

2. Εξαιρετικά σημαντική η ανάρτηση.
    Οι εξετάσεις αυτές έγιναν το 2014, μήπως θα ήταν δυνατόν να υπάρξει άλλο ένα τέτοιο αρχείο πιο πρόσφατο;

3. Κύριε Καραγιάννη,
    συγχαρητήρια για το άρτια δομημένο θεματολόγιό σας σε όλες τις τάξεις! Η βοήθειά σας στις δύσκολες μέρες του κορωνοϊού , της σύγχρονης και της ασύγχρονης εκπαίδευσης είναι πολύτιμη και ανεκτίμητη!
    Τα λόγια είναι είναι λίγα για να εκφράσουν την ευγνωμοσύνη για το άριστο υλικό που απλόχερα μας χαρίσατε!
    Σας ευχαριστούμε…

4. Καλησπέρα. Απλά εσείς θα πρέπει να κατανοήσετε την κουλτούρα των θεμάτων και την ουσία και όχι ακριβώς το κάθε θέμα ξεχωριστά. Έτσι θα αποκτήσετε ευχέρεια σε οποιαδήποτε άσκηση-πρόβλημα και όχι περιπτωσιολογικά.
    Καλή συνέχεια και επιτυχία